Udiarenská komora pre údenie a fermentáciu TNV

Zariadenie určené pre prvú fázu výroby tepelne neopracovaných mäsových výrobkov – fermentáciu výrobkov po ich narazení do obalu a údenie studeným dymom (spravidla prvých 5-7 dní procesu).

  • Spravidla inštalované v priestore vopred stavebne pripravenom zákazníkom, ktorý je rozdelený na časť samotnej klimatizovanej komory a strojovňu v ktorej je umiestnená technológia.
  • Presná počítačom riadená regulácia teploty, vlhkosti a variabilné prúdenie vzduchu vďaka ovládaniu otáčok ventilátora v celom rozsahu prostredníctvom frekvenčného meniča, čím umožňuje dosiahnuť optimálne podmienky výrobku podľa technologických požiadaviek zretia výrobku a optimalizácie jeho výťažnosti
  • Využíva šetrné sušenie pri nízkych teplotách kondenzáciou vodnej pary na doskách nerezového chladiča.
  • Zariadenie pozostáva zo vzduchových rozvodov, klimatizačnej jednotky, riadeného automatického vyvíjača dymu, umývacieho zariadenia.
  • Riadený vyvíjač dymu je po celú dobu údenia presne regulovaný v rozsahu teplôt optimálnych pre pyrolýzy drevnej drte s tvorbou dymu vlastnosí požadovaných pre údenie výrobkov.
  • Všetky časti zariadenia sú projektované vždy na mieru jednotlivých zákazníkov s ohľadom na podmienky, výrobný sortiment a odlišnosti technológie výroby.
  • Zariadenie je vybavené automatickým umývacím systémom zabezpečujúcim umytie všetkých nedostupných častí údiarne.
  • Celé zariadenie je vyrobené z potravinárskej nehrdzavejúcej ocele.

Udiarenská komora TNV:

Udiarenská komora TNV - fotogaléria:

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti