Späť

Varné komory RAUCH SPEKTRUM

Zariadenie je určené na varenie mäsových výrobkov, mäsa, rýb, resp. zeleniny v pare ak nie je údenie požadované, resp. výrobkov v nepriepustných obaloch, kde údenie nespĺňa svoj účel.

Varné komory RAUCH SPEKTRUM

Technologický proces je riadený riadiacim systémom, ktorý zabezpečuje automatickú prevádzku varnej komory. Programové vybavenie umožňuje ľubovoľné radenie fáz technologického procesu ako aj zostavenie užívateľských programov s rôznymi hodnotami parametrov (teplota, vlhkosť, čas, prúdenie vzduchu, varenie na výdrž, resp. požadovanú jadrovú teplotu, tepelné opracovanie podľa delta-t) v jednotlivých fázach procesu. Zároveň zabezpečuje monitoring a registráciu parametrov komory v zmysle HACCP a požiadaviek orgánov potravinového dozoru.
Skriňa varnej komory je skladaná z jednotlivých segmentov až na mieste u zákazníka, nie je potrebný montážny otvor, jednotlivé segmenty prejdú cez bežné dvere. Plášť segmetov je vyrobený z nehrdzavejúcej potravinárskej ocele, a následne na špeciálnej výrobnej linke vyplnený dvojzložkovou polyuretánovou penou stabilizovanou tlakom a teplotou. Tým je dosiahnutá dokonalá tepelná izolácia stien komory, resp. ekologická a ekonomická prevádzka komory.
Zariadenie môže byť vyhotovené v jednodverovom alebo dvojdverovom (prechodnom) tunelovom variante, na základe požiadaviek zákazníka.
Ohrev komory podľa možností zákazníka prostredníctvom elektrickej energie, pary alebo zemného plynu.
Zariadenie môže byť kombinované so schladzovacou komorou, keď umožňuje v tom istom zariadení tepelné opracovanie a následné rýchle a intenzívne schladenie podľa požiadaviek technologického procesu ( zvýšenie výťažnosti) a požiadaviek HACCP

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti