Späť

Hybridná udiarenská komora

Umožňuje plnohodnotnú výrobu takmer všetkých druhov mäsových výrobkov. Plne automatická prevádzka, plynulý prechod medzi jednotlivými režimami zariadenia bez potreby jeho úprav.

Hybridná udiarenská komora

Univerzálne zariadenie pracuje v troch režimoch:

• udiareň pre tepelné opracovanie
• udiareň TNV pre fermentáciu a údenie studeným dymom
• sušiareň pre zretie TNV

Využíva dva princípy sušenia výrobkov:

• sušenie teplom v režime 1
• sušenie pri nízkych teplotách kondenzáciou vodnej pary na doskách nerezového chladiča v režime 2 a 3.

Maximálne využitie zariadenia trojzmennou prevádzkou:

• tepelné opracovanie počas dňa
• fermentácia a zretie TNV v noci
• fermentácia a zretie TNV počas víkendov.

Umožňuje plnohodnotnú výrobu takmer všetkých druhov mäsových výrobkov. Plne automatická prevádzka, plynulý prechod medzi jednotlivými režimami zariadenia bez potreby jeho úprav. Dosahuje vynikajúce výsledky pri údení výrobkov s vysokou povrchovou vlhkosťou a výrobkov citlivých na teplotu (ryby, syry, tofu).

Umiestnenie v miestnosti bez akýchkoľvek stavebných úprav. Obsahuje vlastný chladiaci a vzduchový kompresor - stačí pripojiť na elektrinu a vodu. Riadený vyvíjač dymu je po celú dobu údenia presne regulovaný v rozsahu teplôt pyrolýzy drevnej drte optimálnych pre tvorbu dymu s požadovanými vlastnosťami pre údenie výrobkov.

Riadiaci systém novej generácie iRauch riadi technologický proces a zabezpečuje automatickú prevádzku udiarne. Programové vybavenie umožňuje ľubovoľné radenie fáz technologického procesu ako aj zostavenie užívateľských programov s rôznymi hodnotami parametrov (teplota, vlhkosť, čas, prúdenie vzduchu) v jednotlivých fázach procesu. Zároveň zabezpečuje monitoring a registráciu parametrov udiarne v zmysle HACCP a požiadaviek orgánov potravinového dozoru.

Jednoduché prehľadné intuitívne ovládanie zariadenia pomocou dotykovej obrazovky. Skriňa udiarne sa skladá z jednotlivých segmentov až na mieste u zákazníka, nie je potrebný montážny otvor, jednotlivé segmenty prejdú cez bežné dvere. Plášť segmetov sa vyrába z nehrdzavejúcej potravinárskej ocele, a následne na špeciálnej výrobnej linke vypĺňa dvojzložkovou polyuretánovou penou stabilizovanou tlakom a teplotou. Tým sa dosahuje dokonalá tepelná izolácia stien komory, tj. ekologická a ekonomická prevádzka komory. Zariadenie je vybavené automatickým umývacím systémom zabezpečujúcim umytie všetkých nedostupných častí udiarne.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti